Newbie Center - Avalon ~ Ultima Online

Oyun ortamına daha hızlı uyum sağlayabilmeniz için inşa edilen çalışma alanı, sizin oyunda ilk başlangıç noktanızdır. Burada bulunabilmek için bazı şartları yerine getiriyor olmanız gereklidir.

  • Yetenek toplamı 700 etmemiş olmak
  • Masum birini öldürmemiş olmak (kill sıfır olmalı)
  • Yanınızda ya da ahırınızda (stable) hayvan bulunmaması
  • Power Scroll kullanmamış olmakBu kuralları sağladığınız sürece herhangi bir geçiş kapısı (moongate) yoluyla bu alana girebilir ve çıkabilirsiniz. Çalışma alanında aşağıdaki yeteneklerle ilgili çalışma alanları mevcut.

Savaşçı ve Veteriner - Swordsmanship, Fencing, Mace Fighting, Archery, Wrestling, Parrying, Anatomy, Tactics, Veterinary yeteneklerini savaşçı çalışma odasında kasabilirsiniz. Burada Training Vortex adındaki sonsuz canlı yaratıklar bulunur. Bunlara vurarak yeteneğinizi arttırırsınız.

Hayvan Eğitmeni - Animal Taming, Animal Lore yetenekleri için eğitilemeyen fakat yetenek kazandıran Training Horse'lar bulunmaktadır. Bu çalışma atları belli yetenek aralığında sizlere yetenek verir ve hızlıca bu yeteneklerinizi arttırırsınız.

Çalışma alanındaki işiniz sona erdiğinde hemen doğduğunuz yerde bulunan Moongate'dan çıkış yapabilirsiniz.

Avalon ~ Ultima Online

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu