rgtbg

NOT: Sunucumuzda Neira'dan düşen kıyafet (Hooded Shroud of Shadows) cursed (lanetli) olarak çıkar. Bu laneti kaldırmak için aşağıdaki görevi yapmalısınız. 700 skill toplamına erişen her oyuncu bu görevi yapabilir.

* * *

Koyu karanlığın hanım efendisi Neira, son savaşta Sosarialılar tarafından mağlup edildi. Cesedi bulunamadı ancak ondan bir parça olan kıyafeti öldürüldüğü yerdeydi. Ancak bir sorun vardı. Bu kıyafet lanetliydi.

Kahramanımız bu laneti kaldırmak için yola çıkar. Sorusunun yanıtını Umbra'da Laemien adlı büyücüde arar.Ancak onun bu konuda fikri yoktur. Tanıdığı bir kahinin yardımcı olabileceğini söyler. Bu kahin Deceit'in girişinde bulunuyor.Lukras, Deceit'i, Neira'yı ve dört usta savaşçısını çok iyi tanıyan biridir. Laneti kaldırmanın sırrı olarak ölüm tanrısı Malacath'dan yardım almaktadır. Ancak bunun için bir ritüel gerçekleştirmelidir.

Ritüel içinse bir dragon kalbi ve bir şişe troll yağı gereklidir. Kahramanımız Troll yağını 20 troll keserek elde eder. Ancak dikkatli olmalıdır, 20. trollde bu yağı almayı başaramazsa görev başarısız olur.

Dragon kalbi içinse bir paragon dragon kesmelidir.

Elde ettiği malzemelerle tekrar Deceit'e giden kahramanımız burada bulunan iki adet sunağa malzemeleri yerleştirir (Bu işi sunağa iki defa tıklayıp eşyayı işaretleyerek yaparsınız).

Malzemeleri yerleştirdikten sonra Lukras ile tekrar konuşur. Lukras birkaç efsunlu söz söyler ve Malacath görünür hale geçer.(Bu kısımda yaklaşık 1 dakika kendi aralarında konuşurlar, dinlemelisiniz. Malacath kaybolmadan oradan ayrılmayın)

Malacath'ın laneti kaldırmak karşılığında istediği taze bir ruhtur. Seçtiği kişi Hythloth zindanı girişindedir. Onu öldürmeli ve ruhunu size vereceği kitaba eklemelisiniz.

Kitabı da alıp Hythloth'a gideceksiniz. Normalde öldürmek istediği kişi olan Şef Yamarz ölümsüzdür. Ancak kitaba iki defa tıklayıp onun üzerine tıklarsanız ölümsüzlük ortadan kalkar. Artık onu öldürebilirsiniz.

Öldükten sonra Yamarz'ın ruhu görünecektir. Kitaba iki defa tıklayıp ruhu kitaba aktarın.Böylelikle kitap yok olur ve Malacath size verdiği sözü yerine getirip laneti kaldıracak bir büyü kağıdı verir.

Kategoriler:
Önceki
Önceki Konu:
Mürver Asa

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu