Birçok arkadaşımız hesaplarını başkalarına kaptırabiliyor, çaldırıyor ya da arkadaşları tarafından soyulabiliyor. Böyle bir durumla karşılaşmamanız için birtakım önlemler almanız yararınıza olacaktır.

Kayıtlı Mail Adresi Hesabınızın Anahtarıdır

Ne olursa olsun karakterinize kavuşmak için foruma kayıt olurken kullandığınız mail adresini kaptırmayın, mümkünse bu oyun ve forum hesabından farklı bir şifreye sahip olsun.

Forum ve Oyun Hesapları Şifreleri Farklı Olsun

Böylelikle forum hesabınızı ele geçiren biri oyun hesaplarınıza dokunamayacaktır. Hatta oyun şifreleri de birbirinden bağımsız olursa daha da güvenli olacaksınız.

Önemli Karakterlere Pin Kodu Eklemelisiniz

Değerli eşyalarınızın bulunduğu karakterleriniz için [pin yazarak ikinci bir şifre belirleyin. Böylelikle şifreniz ele geçirilmiş olsa bile 1 hafta boyunca bu şifre aktif olacak ve bu süre içerisinde bize ulaşıp karakterinizi alabileceksiniz.

Lütfen emeklerinize sahip çıkın, oyun görevlileri hesap konusunda destek vermiyor, hesabınızın sorumluluğu size aittir, ona değer verin ve şifrelerinizi kimseyle paylaşmayın.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu