İlgili NPC: LaurindaGörev Başlangıç Yeri:Gerekli Sınıf: Hayvan Eğitmeni (Animal Taming 96.3 ve üzeri)

Objeler:

Wyrm Egg: Bu bir White Wyrm yumurtasıdır, Destard'da bulunan Fire Wyrm'ın cesedine düşer ve ancak aynı zindandaki Shadow Wyrm tarafından kırılabilir. Kırıldığı takdirde 50% ihtimalle bir White Wyrm dünyaya gelir.

Görevin Amacı:

Araştırmacı Laurinda, güçlü yaratıklar üzerine çalışmasına Destard zindanında devam eder. Bu sırada ona yardımcı olacak birileri aramaktadır. Eğitmenlerden, Fire Wyrm'ı öldürmelerini ve yumurtalarını Shadow Wyrm'a kırdırtmalarını ister. Ancak bu çok tehlikeli bir iştir.

Ödülleri:

- White Wyrm (130 Dextery, Bonded)

UYARI: Yumurtayı kırarken en az 3 hayvan slotunuz boş olmalıdır, aksi takdirde White Wyrm eğitilmiş, bonded ve yüksek dextery değerine sahip çıkmayacaktır. Bu sebeple yumurtaları biriktirin ve sadece ihtiyacınız olduğunda kullanın (Örneğin White Wyrm'ınız mutsuzluktan silindiyse, yenisini almak için biriktirdiğiniz yumurtaları kullanabilirsiniz.)

Kategoriler:
Önceki
Önceki Konu:
Felucca Avı
Sonraki
Sonraki Konu:
Gençlik İksiri

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu