seviye Yazıları - Avalon ~ Ultima Online
EtiketŞu anda seviye konusu ile ilgili sayfalara bakmaktasınız.
Bu konuyla ilgili toplam 12 içerik bulunuyor.
Artifact Sistemi
Artifact Sistemi (Devam)
Sistemler 13 Şubat 2021 Yorum yok
Artifact Sistemi
Artifact Sistemi (Devam)
Sistemler 13 Şubat 2021 Yorum yok
Bazen Vazgeçmek Gerek
Görevin Amacı:10.000 Sacrifice puanı bağışlamakGörev Gereksinimleri:Gereksinim bulunmuyorGörevi Veren NPC:Felucca haritasındaki Sacrifice tapınağı girişinde yer alan Elissa adlı NPC görevi verir.Görevin Yapılış Aşamaları:Görevi veren NPC Elissa ile konuşarak görevi alın. Ardından Fame puanınızı yükseltin. Bir oyuncunun en fazla 15,000 fame sahibi olabileceğini unutmayın. Sahip olduğunuz fame puanlarını bir yaratığa bağışlayarak Sacrifice puanı kazanın. Ardından bu puanı bağışlamak için görevi veren NPC ile konuşun.Bu şekilde bağışlarla toplam bağış 10.000 puan olunca görev tamamlanır.Ödüller:Görev seviye gereksinimi olup ödül vermemektedir. (Devam)
Görevler 16 Şubat 2021 Yorum yok
Ev Sahibi Olmak ve Ev Komutları
1. Şehirlerdeki Architect (mimar) tarafından satılan House Placement Tool'u satın alıp ev kuracağınız yerde bunu kullanıp ev sahibi olabilirsiniz. Arsa belirttiğiniz ev için uygunsa ev kurulacak ve gideri bankanızdan çekilecektir.Ev kurmanıza yarayan House Placement ToolTıkladığınız zaman 3 kategoriden birini seçmeniz istenir.Bu eşyayı kullandığınızda evlerin 3 grupta listelendiğini görürsünüz:- Classic Houses (Klasik Evler), tasarımı hazır evler.- 2-Story Customizable Houses (2 katlı, değiştirilebilir).- 3-Story Customizable Houses (3 katlı, değiştirilebilir).2. Başka bir oyuncudan transfer edilebilir.Bunun için evin tabelasında OWNERSHIP, oradan Trade House seçilmeli ve devredilmek istenen oyuncu işaretlenmelidir. Devretme işlemi sırasında hem devreden hem devredilen tabelanın tam altında, yüzleri eve dönük şekilde olmalıdır.
Ev Bilgileri ve Yönetimi
Bir ev sa... (Devam)
Yardım Konuları 16 Şubat 2021 Yorum yok
Faction Sistemi
Faction Sistemi (Devam)
Sistemler 13 Şubat 2021 Yorum yok
Guild Sistemi
Guild Sistemi (Devam)
Sistemler 13 Şubat 2021 Yorum yok
Küfür Sistemi
Küfür Sistemi (Devam)
Sistemler 13 Şubat 2021 Yorum yok
Avalon ~ Ultima Online
Luck Sistemi
Luck Sistemi (Devam)
Sistemler 13 Şubat 2021 Yorum yok
PVP Değerleri
Stat AyarlamalarıStat başına en yüksek değer: 125Statlar toplamı en fazla 250 (225 normal + 25 stat ps) olabilir.Stat cap yok (Item özellikleri 150'yi geçebilir) (RunUO 1).Skill AyarlamalarıBir yetenek en fazla 120 (100 normal + 20 skill ps) olabilir.Yetenek toplamları en fazla 700 olabilir (Item bonusları bu seviyeyi biraz arttırabilir).Lower Mana CostEn fazla 40% olabilir.Bu seviyenin üzeri 40% olarak dikkate alınır.Lower Reagent CostEn fazla 100% olabilir.Bu seviyeye ulaştığında hiçbir büyü malzemesi ihtiyacı olmadan büyü yapılabilir.Bandaj Hızı & Miktarı HesaplamalarıBandaj basma minimum süresi (alt sınır) 2.00 saniyedir.Bandaj Basma Miktarı Formülü: 11 - (dex / 20)Minimum bandaj basma süresine 180 dex ile ulaşılabilir: 11 - (180 / 20) = 2Bandajın can basma miktarı şu değerler arasında olabilir:Minimu... (Devam)
Yardım Konuları 16 Şubat 2021 Yorum yok
Seviye Sistemi
Eğitmen, Savaşçı, Okçu seviyeleri (Devam)
Duyurular 02 Mart 2021 Yorum yok
Stealing Kasmak
Oyunda usta bir hırsız olarak diğer oyuncuların çantalarından çalınabilir eşyaları çalabilirsiniz. Stealing kasarken bir pack llama satın alın ve onun çantasına bir eşya koyun (örneğin br silah gibi). Bu eşyayı sürekli olarak ondan çalın (Tabi bu işlemi şehirden uzak bir yerde yapın çünkü suçlu durumda olacaksınız).Belli bir seviyeden sonra yetenek artmamaya başlarsa büyük ihtimalle çaldığınız eşyadandır. Yetenek alamadığınız anda çaldığınız eşyanın ağırlığını arttırın (weight stone).Hırsızlık Yapılabilir Alanlar: Felucca (Devam)
Yardım Konuları 16 Şubat 2021 Yorum yok
Sunucu Özellikleri
Sunucumuz Açıldı, IP: login.avalon.gen.tr Port 2593 (Devam)
Genel Özellikler 13 Şubat 2021 Yorum yok
Yeni Oyucu Rehberi
Yeni Oyuncu Rehberi (Devam)
Yardım Konuları 20 Şubat 2021 Yorum yok