Görev Başlangıç Yeri: Sacrifice, IlshenarGerekli Sınıf: Yeni Oyuna Başlamış Hayvan Eğitmeni (Animal Taming 100.0, yetenek toplamı 700'den az, kill almamış olanlar)

Gerekli Koşul: Stoklarda Luck Set bulunmuyorsa görevi size vermez. Öncelikle diğer oyuncular Luck Bağışlama görevi ile set hazırlamış olmaları gerekli.

Objeler:

a Luck Set: Diğer bir oyuncunun sizin için hazırladığı paketi içeren kontrat. Tıkladığınız zaman çantanıza set düşecektir.

Görevin Amacı:

Yeni bir hayvan eğitmeni, bir bineği eğitme yeteneğini kazanmalı. Özel binekler ne zaman çıkacak görülebiliyor! Peki, onu eğitmek için başka ne gerekli? Hızlı olmalısın, biraz da şanslı.

İşte senin için Sacrifice Moongate'de bulunan Georgia, rastgele Özel Binek Çıkma Alanları'ndan birinde "Enslaved Nightmare" spawn ediyor. Bu binek üzerinde adın da yazıyor. Onu eğittikten sonra ödülünü alıyorsun. Ancak senden önce başkası da eğitebilir, hızlı olmalısın!Ödülleri:

- 840+ Luck Set (Ödül, görev tamamlandığında bankanıza konur).

Kategoriler:
Önceki
Önceki Konu:
Destard Eğitmeni
Sonraki
Sonraki Konu:
Ejder Savaşçısı

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu