Görevi 106.0 Animal Taming yeteneğine sahip herkes alabilir. Bu yeteneğe ulaştığınızda görevi alabileceğinize dair bilgilendirilirsiniz.

Görev Başlangıç Yeri: Forest of Spirituality (Unicorn spawnı yanı)

Görevin Aşamaları

1. Lady Betty, Trolllerle savaşı sırasında Unicorn'unu kaybetmiştir. Onu bulmanız için sizden yardım ister. Onu Spirituality Ormanında bulup konuşup görevi alırız.Sizden Unicornunun "Dizginlerini" bulmanızı ister.

2. Unicornun dizginlerini bulmak için Troll kesme aşamasına geçiyoruz. Troll cesedinden %5 ihtimalle dizgin düşüyor (Bu herhangi bir yerdeki troll olabilir).3. Dizgini bulduktan sonra Betty'e götürüyoruz.Bize "Karşılığında ne istersin" diye sorar. Bu fırsatı geri tepmeyen kahramanımız "Fire Steed eğitmek istiyorum" der. Betty şaşırır. Sorunun cevabını o da bilmiyordur ancak Fire Dungeon (Ateş Zindanı)'nda bulunan Lord Twogay'in ona yardımcı olabileceğini söyler.

4. Fire zindanında Lord Twogay'i arar ve buluruz. Ancak Twogay başlangıçta sizi takmaz. Cesaretinizi kanıtlamanız için bir adet Daemon Guardian kesmenizi ister.5. Onu kestikten sonra artık Lord Twogay ile konuşabiliriz.Bize bir malzeme listesi verir. Bunlar;Buradaki;
- 500 Gold Ingot - Madenci karakterlerden satın almalısınız
- 50 Fire Potion - Fire Elemental keserek içlerinden toplamalısınız.
- 200 Sulfurous Ash - Bir Mage NPC'sinden alabilir ya da Fire Elemental cesetlerinden toplayabilirsiniz.

Geldik babalara; 1 Unicorn ve 1 Hammer bunlar da tamamlanmalı. Bunun için;

Illias' Hammer - Gargoyle City - Weaponsmith'in olduğu yerde üst katta bulunur. 50,000 altın banka çeki olarak uzatın, size Hammer verecektir.Unicorn - Betty'nin hemen yanında ya da Grimwinds Ruin'de 3 saatte bir spawn olan unicornlardan birini eğitip bu görev için feda ediyorsunuz. Göreve eklediğiniz Unicorn anında silinir ve geri dönüşü yoktur. Bonded bir yaratık işaretlememelisiniz.

6. Malzemeleri toplayıp Lord Twogay'e uzatın;Klonlama makinesine gider ve 5 saniye ortalarda görünmez. Ardından klonlanmış, sizin için eğitilmiş (ama bonded olmayan) bir Fire Steed ile gelir.NOT: Başkasına aktarılamaz bir yaratıktır. Sadece görevi yapan kullanabilir. 

Görev aktif değildir. 

Kaynak: wou

Kategoriler:
Etiketler:
Sonraki
Sonraki Konu:
Av Deneyimi

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu